Про портал

Портал «Комерційна нерухомість» є спеціалізованим інтернет-ресурсом з усіх видів нерухомості для ведення бізнесу. «Комерційна нерухомість» поєднує в собі інформаційну складову, розміщуючи найактуальніші новини, що стосуються бізнес-нерухомості, і велику базу даних об'єктів комерційної нерухомості, які виставлені на продаж, або здаються в оренду в Україні.

В нашій базі даних представлено близько 10 тисяч об'єктів різних профілів, розташованих на всій території України. На порталі «Комерційна нерухомість» легко знайти, купити або орендувати офіс, торговий центр, готель, склад, автозаправку, земельну ділянку для розвитку бізнесу.

На порталі «Комерційна нерухомість» розміщені як пропозиції від провідних агентств нерухомості та забудовників, так і оголошення від власників з прямими телефонами продавців або орендодавців того чи іншого об'єкта.

Зручна і продумана система пошуку, запропонована на сайті, робить процес вибору необхідного об'єкта зрозумілим, швидким та ефективним. До послуг користувачів також розширена форма пошуку об'єктів комерційного спрямування. У ній пропонується задати додаткові параметри об'єкта для пошуку. Завдяки цьому, результати будуть максимально відповідати очікуванням користувача.

Також на порталі «Комерційна нерухомість» можна безкоштовно розмістити власне оголошення про продаж або здачу в оренду того чи іншого об'єкта. Для цього необхідно зареєструватися на порталі та заповнити лише кілька обов'язкових пунктів з інформацією про ваш об'єкт, вказавши його місце розташування, профіль, площу і ціну. Для кращого позиціонування об'єкту і привертання уваги до нього цільових клієнтів радимо якомога докладніше деталізувати інформацію про об'єкт, заповнивши також додаткові поля.

Метою сайту «Комерційна нерухомість» є допомога в проведенні успішних для обох сторін операцій з комерційною нерухомістю шляхом надання можливості розміщення на сайті оголошень про продаж або оренду об'єктів, а також пошуку таких комерційних об'єктів по всій Україні.

Ми відкриті до діалогу, очікуємо побажань та пропозицій, які б зробили сайт ще зручнішим як для власників і потенційних покупців (орендарів) комерційної нерухомості, так і для агентств нерухомості. Адже не секрет, що сьогодні більшість угод з нерухомістю укладається за допомогою фахівців, які працюють в агентствах нерухомості.

З усіма питаннями та побажаннями щодо роботи сайту, розміщення на ньому оголошень або реклами пишіть на info@bizrealty.ua