До вибраного

Оренда Офіс Науки просп. Київ

  • Оновлено:
    20.05.2026
  • Код об'єкта:
    W-778108
27 900 грн.
/місяць
$
627 $ (1$ = 44.37 грн.)
541 € (1€ = 51.55 грн.)
  • Профіль:
    Офіс
  • Площа:
    40 м²
  • Поверх:
    1/16
  • Ціна за м²:
    697 грн.
Олександра
  • Опис
  • Показати на карті
Науки просп.. Без комісії! Власник! Здам в оренду нежитлове приміщення 40м2 на проспекті Науки 62А (Голосіївськый район) Новий, свіжий ремонт, перша здача, перший поверх! Окремій вхід з двору! Ролети на вікнах та вхідних дверях, додаткову безпеку вхідних дверей забезпечують грати встановлені в приміщенні. Встановлені кондиціонери в кожній кімнаті! Приміщення складається з: Приймальня 18м2 Кабінет 20м2 Санвузол 2м2 Чудово підійде під салон краси, барбершоп, кабінет подолога, лікаря, косметолога, остеопата, інтернет-магазин, ательє, кабінет психолога, нотаріюса, юриста, магазин. Вартість: 27900 грн + комунальні послуги. Оплата офіційна на ФОП 3 групи без НДС. Для перегляду дзвоніть за номером вказаним в оголошенні!